Jakie udogodnienia posiada Galaxy Watch5 w wersji podstawowej i PRO?

Jakie udogodnienia posiada Galaxy Watch5 w wersji podstawowej i PRO?

Noszone na ręce smartwatche to urządzenia, które zaskakują nas na każdym kroku. Poszczególne modele zostały wyposażone w takie funkcje, które mają za zadanie ułatwiać nam codzienne funkcjonowanie. W jaki sposób może się to odbywać? Rejestrują nasze treningi oraz pozwalają na sprawdzenie zadań w kalendarzu. Dostępny może być również smartwatch z płatnością zbliżeniową. A co właściwie posiada model Galaxy Watch5? Sprawdziliśmy!

Czy warto zdecydować się na smartwatch z aplikacjami?

Na samym początku warto zastanowić się, dlaczego decydujemy się na zakup smartwatchy, a już zwłaszcza tych, które korzystają z najnowszych osiągnięć technologicznych. Skoro posiadamy już komputery, tablety i telefony, to po co nam jeszcze inteligentny zegarek? Otóż warto wiedzieć, że tego rodzaju urządzenia są kompatybilne ze wspomnianymi już sprzętami. Możemy pracować na podobnych bądź nawet tych samych aplikacjach, co ułatwia nam codzienne funkcjonowanie. Co to oznacza?

Trening, który zarejestruje nasz zegarek, możemy prześledzić szczegółowo także na naszym komputerze. Przychodzący SMS możemy odczytać także z poziomu urządzenia. Smartwatch z płatnością zbliżeniową również cieszy się uznaniem. To wszystko sprawia, że nie jest to kolejny, zbędny gadżet, ale dodatek, który uzupełnia użytkowany na co dzień zestaw. Dlatego jeżeli interesuje Cię smartwatch z funkcją rozmowy, to sprawdź na przykład ofertę marki Samsung.

Jakie funkcje posiada Galaxy Watch5 oraz wariant Pro?

Do wyboru mamy model Galaxy Watch5 oraz Galaxy Watch5 Pro. Oba zegarki różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale także wagą czy posiadanymi funkcjami. Bardziej rozbudowany jest oczywiście model Galaxy Watch5 Pro. To na przykład smartwatch z funkcją rozmowy. Został wyposażony w szkło szafirowe oraz tytanową obudowę. Wszystko po to, aby wzmocnić jego odporność na uszkodzenia mechaniczne. Tymczasem system Wear OS daje możliwość instalacji takich aplikacji, jak chociażby Google Maps czy YouTube. To wciąż nie wszystko. Skorzystaj z funkcji monitorowania snu czy na przykład zapisu tras treningu w formacie GPX.

Czy Galaxy Watch5 i Watch5 Pro to wybór odpowiedni dla każdego?

Warto także podkreślić, że omawiane urządzenie Galaxy Watch to smartwatch z aplikacjami, które doskonale sprawdzą się u regularnie trenujących osób. Możliwe jest tutaj zarówno monitorowanie nie tylko wspomnianego już snu, ale też samej aktywności. Dzięki temu późniejsze prześledzenie treningu bywa pomocne we wprowadzaniu zmian i poprawie kondycji. Obawiasz się samodzielnych treningów? Możesz skorzystać z funkcji powrotu po własnych śladach, Zegarek poprowadzi Cię trasą, która została już przebyta. To idealne rozwiązanie, jeżeli biegasz w nowym dla Ciebie otoczeniu.

Nie przejmuj się również tym, że Twój zegarek rozładuje się podczas treningu. Posiada on niezwykle wytrzymałą baterię, która zaskoczy niejednego użytkownika. A czym jeszcze wyróżnia się Galaxy Watch5 Pro? Z pewnością docenisz monitorowanie tętna, parametrów sercowo-naczyniowych oraz wykrywanie nietypowej pracy serca.

Artykuł powstał we współpracy z Samsung.

intro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *